n11 E-Ticaret Entegrasyonu

Türkiye'nin en iyi n11 E-Ticaret entegrasyonuna sahip olabilmeniz için n11 servislerinin tümünü eksiksiz en yeni teknoloji ile hazırladık.

n11 E-Ticaret Entegrasyonu

N11 Entegrasyon

E- ticaretin işlem hacmindeki artış tüm ticari işletmeleri bu ortama çekmektedir. E-ticaret ile işetmeler sadece yerel bazda değil ülke çapında ürünlerini müşterilerine sunabilmektedir. Gerek pazar payındaki büyüme gerekse de müşteri sayısındaki artış her işletmenin e-ticarete adım atmasına vesile olmaktadır. Bu bağlamda n11 de bir e-ticaret platformu olarak görev almaktadır. n11 platformunu günde binlerce kullanıcı tercih etmekte ve buradan ciddi miktarlarda alışveriş yapmaktadır.

B2B n11 Entegrasyon

İşte bu noktada entegrasyon devreye girmektedir. N11 entegrasyonu işletmenin siparişlerini, ürünlerini ve faturalarını en hızlı şekilde kontrol etmesine ve n11 platformu üzerinden satışa sunulan ürünlerin doğru bir şekilde takip edilmesine katkı sağlamaktadır. Tercih edilen ticaret paketi doğrultusunda kurumsal kaynak planlaması doğru bir şekilde yapılabilmekte ve ticaret paketi ile n11 platformu entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede işletmeler ürünlerini tek bir panel üzerinden girebilir, siparişlerini kontrol edebilir ve faturalandırma işlemlerini sağlayabilir.

n11 Entegrasyon Nedir?

n11 entegrasyon ürünlerini sadece kendi satış platformu üzerinden değil n11 platformu üzerinden de satışa sunmak isteyen firmalar için geliştirilmiş bir hizmettir. Bu entegrasyon sayesinde tek bir sistem üzerinden işletme hem kendi ticaret platformunu hem de n11 platformunu doğru bir şekilde yönetebilir. Bu sayede hem yapılacak işlem sayısı yarı yarıya azalır hem de olası kafa karışıklıklarının önüne geçilmiş olur.

n11 Entegrasyon Neden Yapılır?

n11 entegrasyon e-ticaret içerisinde yapılan büyük işlemlerin karışıklara sebep olmasını engellemek ve işletmenin kendi ticaret platformu dışında n11.com gibi günlük binlerce ziyaretçisi olan bir platformda da ürünlerini satışa sunmasını sağlar. Entegrasyon işlemi sayesinde her iki farklı platform içinde ayrı olarak yapılması gereken işlemler tek bir seferde sonuca ulaştırılır. n11 B2B Yazılım entegrayon sistemleri için Soluto Yazılım Çözümleri kalıcı çözümler üretir.

n11 Sipariş Entegrasyonu

n11 sipariş entegrasyonu büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu entegrasyon sayesinde alınan siparişler farklı sistemler üzerinden geliyor olsa dahi tek bir panelde doğru bir şekilde yönetilebilir. Siparişlerin hızlı bir şekilde yola çıkması için büyük bir avantaj elde edilmiş olur. Aynı zamanda n11 entegrasyon farklı platformlardan gelen siparişlerin tek bir panelde yönetilmesini sağladığından kullanıcı üzerindeki iş ve kontrol yükünü azaltır.

DEMO TALEP EDİN

E-Ticaret Yazılımı Demo Talebi yaparak size sağladığımız özellik ve imkanları kendiniz inceleyebilirsiniz. Ayrıca Uzmanlarımız ile iletişime geçerek size özel demo talebi isteyebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU