Hepsiburada Entegrayon

Bu bölümden entegrasyonlar ile ilgili yazılar okuyacaksınız...

Hepsiburada Entegrayon

Hepsiburada Entegrasyonu

E-ticaret her geçen gün hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Bu büyüme her işletme ve firmanın bu alanda faaliyet göstermek istemesine neden olmaktadır. İşletme ve firmalar kendilerine ait birer e-ticaret alanı geliştirerek e-ticarete başlamaktadır. Ancak özellikle bu alanda gelişim göstermek isteyen firmalar için kendi alanları yeterli düzeyde kullanıcıyı sağlamamaktadır.
Bu noktada firma ya da işletmeler hepsiburada gibi büyük satış platformlarına başvurmaktadır. Ancak hem kendi sistemlerinde hem de hepsiburada sisteminde ürün, sipariş ve faturalandırma yönetimi işleri iki katına çıkarmaktadır. Entegrasyon iş yükünü azaltmak için gerçekleştirilir.

Hepsiburada Entegrasyon Nedir?

Hepsibuarada entegrasyon işlemi firmanın e-ticaret ortamında sunduğu ürünlerin tek bir noktadan yönetilmesine imkan sağlar. Entegrasyon hem firmanın kendi e-ticaret alanının hem de hepsiburada içerisinde bulunan ürünlerini, siparişlerini ve faturalandırmalarını doğru bir şekilde yönetmesine imkan tanır.

Hepsiburada Entegrasyon Neden Yapılır?

Hepsiburada entegrasyon işleminin yapılmasındaki en büyük amaç firmanın sattığı ürünlerinin hem kendi alanı hem de hepsiburada gibi büyük bir e-ticaret alanı içerisinde tek bir sistem üzerinden yönetilmesidir. Entegrasyon işlemi sayesinde yapılacak her işlemin tek bir defa yapılması her iki alanda da etkili olması için yeterlidir.

Hepsiburada Entegrsayonun Faydaları Nedir?

Hepsiburada entegrasyon birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu faydalar; • Ürünlerin her iki ayrı alan içinde tek bir noktadan yönetimi,

• Siparişlerin farklı alanlardan gelseler dahi tek bir noktadan takibi,

• Tek sistem üzerinden faturalandırma işlemlerinin takibi,

• Hepsiburadanın yüksek kullanıcı sayısından faydalanma imkanı,

• Potansiyel müşterilerin ürünlere daha hızlı erişimini sağlamak,

Şeklinde sıralanabilir. Tüm bu faydalar ile entegrasyon işleminin firmaya sağladığı en büyük avantaj tüm işlemlerin tek bir panel üzerinden yerine getirilebilmesidir. Bu sayede iki farklı sistem için sürekli tekrar edecek olan işler tek bir seferde yerine getirilebilir.

Hepsiburada Entegrsayonun Faydaları Nedir?


Hepsiburada entegrasyon sayesinde sipariş sayısında bir artış mutlaka gözlemlenir. Çünkü hepsi burada gün içerisinde binlerce kullanıcıyı ağırlamaktadır. Entegrasyon tamamlandıktan sonra firma ya da işlemenin de ürünleri bu sitsem üzerinde yer alır ve sürekli olarak yeni müşterilere sunulur. Aynı zamanda ürünlerin bu sistem üzerinde yer alması reklamlar ile sağlan avantajlardan da faydalanılmasını sağlar.
Hepsiburada Entegrasyon ile Ürün Entegrasyonu Ürün entegrasyonu sayesinde ürünler için yapılacak işlemlerin tamamı kolay ve pratik bir hal almaktadır. Sıradan sistemlerde bir ürün üzerinde yapılacak değişiklik iki farklı alan içinde ayrı olarak yapılması gerekir. Ancak entegrasyon sağlandığı zaman bu işlem sadece 1 defa yapılır ve iki alan içinde geçerli olur.
Hepsiburada Entegrasyon ile Fatura Entegrasyonu Faturalandırma e-ticaret için zorunlu bir unsurdur. Ancak faturaların yönetilmesi ve detayların takip edilmesi son derece karmaşık ve zor bir iştir. Entegrasyon sonrasında faturalar tek bir noktadan düzenlenebilir ya da yönetilebilir.


Hepsiburada Entegrasyon Programı Nedir?
Hepsiburada entegrasyon programı entegrasyon işleminin en doğru şekilde tamamlanmasına ve yönetilmesine ikan tanımaktadır. Bu program sayesinde entegrasyonu yapılan sistemler kolay ve pratik bir şekilde yönetilebilir ya da sürdürülebilir.

B2B Yazılımı ile Hepsiburada Entegrasyon Nasıl Çalışır?
Firmalar arasında e-ticaretin yönetilmesi için geliştirilmiş olan B2B yazılımları hepsiburada entegrasyon işlemi ile tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede herhangi bir farklı işlem yapmaya gerek kalmadan B2B yazılımları kullanılabilir.

En İyi E-Ticaret Yazılımı ve Hepsiburada Entegrasyon
En iyi e-ticaret yazılımı ve hepsi burada entegrasyonu sayesinde her işletme ya da firma ürün satışında hayal ettiği e-ticaret hacmine rahatlıkla kavuşabilmektedir. Her iki alanda da ürünler müşterilere kapsamlı ve kaliteli bir şekilde sunulabilir. Bu sayede de e-ticaret hacmi arttırılabilir.

DEMO TALEP EDİN

E-Ticaret Yazılımı Demo Talebi yaparak size sağladığımız özellik ve imkanları kendiniz inceleyebilirsiniz. Ayrıca Uzmanlarımız ile iletişime geçerek size özel demo talebi isteyebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU