Gittigidiyor Entegrasyon

Bu bölümden entegrayonlar hakkında yazılan yazılar okuyacaksınız...                                                              

Gittigidiyor Entegrasyon

Gittigidiyor Entegrasyon

Her geçen gün giderek aratan kullanıcı sayısı e-ticaret hacminin de düzenli olarak artmasını sağlamaktadır. E-ticaret hacmindeki artık her firma ya da işletme için yeni müşteriler demektir. Bu sebepten her işletme ya da firma e-ticarete adım atmaktadır. Ancak bu noktada işletmenin sahip olduğu e-ticaret alanları yeterli gelmeyebilir veya ürün ya da hizmetler farklı platformlar üzerinden de sunulmak istenebilir. Bu gibi durumlarda iş yükünü azaltmak için entegrasyon işlemi kullanılır.

Gittigidiyor Entegrasyon Nedir?

Gittigidiyor entegrasyon ürün ya da hizmetlerini e-ticaret ortamında satmak isteyenler için geliştirilmiştir. Bu entegrasyon sayesinde ürün ya da hizmetler hem işletmelerin kendi sistemleri üzerinden sunulabilmekte hem de ekstra bir işlem yapılmadan gittigidiyor gibi büyük bir satış platformunda sunulabilmektedir.

Gittigidiyor Entegrasyon Neden Yapılır?

Gittigidiyor entegrasyon işlemi birçok farklı sebepten dolayı yapılmaktadır. Ancak bu entegrasyonun yapılmasındaki temel amaç firma ya da işletmelerin e-ticaret içerisinde bulunan ürünlerini tek bir noktadan yönetmesidir. Bu sayede ürünler üzerinde yapılacak olan değişimler, siparişlerin yönetimi, faturaların detayları tek bir sistem üzerinden kolay ve basitçe yönetilebilir.

Gittigidiyor Entegrasyonun Faydaları Nedir?

Gittigidiyor Entegrasyonun Faydaları Nedir?

Bu entegrasyon işlemi beraberinde birçok faydayı da getirmektedir. Entegrasyonun sağladığı;

Ürünlerin büyük satış platformları sayesinde daha çok insana ulaşması,

Tek bir noktadan iki farklı alan için ürünlerin yönetilmesi

Tek bir noktadan iki farklı alandan gelen siparişlerin yönetilmesi,

Tek bir noktadan gelen tüm siparişlerin fatura detaylarının takip edilmesi,

Gibi faydalar entegrasyon işleminin yapılmasında etkin rol oynamaktadır. Tüm bu faydaların sağladığı en büyük avantaj tek bir sistem üzerinden işlemlerin tek bir defa yapılmasıdır.Tek bir defa yapılan işlemler hem iş yükünü hem de zaman kaybını azaltır.

Gittigidiyor Entegrasyon ile Sipariş Sayısı Nasıl Artar?

Gittigidiyor entegrasyon ile ürünler gittigidiyor gibi büyük bir satış platformunda yer aldığından daha çok kullanıcıya ulaşabilmektedir. Gittigidiyor her gün binlerce insanın girip alışveriş yaptığı bir platformdur. Burada yer alacak her ürün daha çok kullanıcıya ulaşır ve buna bağlı olarak sipariş sayısında artış gözlemlenir.

Gittigidiyor Entegrasyon ile Ürün Entegrasyonu

Gittigidiyor entegrasyonu sayesinde ürünler hem firmanın sahip olduğu alan için hem de gitti gidiyor için tek bir noktadan yönetilebilmektedir. Bu sayede ürünlerde yapılacak olan değişimler sadece bir defa yapıldığında her iki farklı alan içinde geçerli olmaktadır. Örneğin stok durumu biten ürünler için tek bir işlem ile iki farklı alanda da satışa kapatma sağlanabilir.

Gittigidiyor Entegrasyon ile Fatura Entegrasyonu

Faturalandırma tüm e-ticaret işlemlerinde gereklidir. Ancak faturalandırma işlemleri son derece zor ve kafa karıştırıcı olabilir. Bu entegrasyon işlemi sayesinde tüm faturalar tek bir sistem üzerinden yönetilir. Bu sayede faturalandırma işlemlerinde meydana gelebilecek problemler son derece hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

Gittigidiyor Entegrasyon Programı Nedir ?

Gittigidiyor entegrasyon programı, tüm süreçlerin yürütülmesini sağlayan araçtır. Bu program sayesinde tüm süreçler olabilecek en doğru şekilde yönetilebilir. Program entegrasyonun başarılı bir şekilde tamamlanmasına ve sürdürülebilmesine imkan tanımaktadır.

B2B Yazılımı ile Gittigidiyor Entegrasyon Nasıl Çalışır?

Firmalar arasında yapılan e-ticaretin yönetilmesini sağlayan B2B yazılımlar entegrasyon ile tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede B2B yazılımları görevlerini doğru bir şekilde yerine getirirken entegrasyon işlemi de e-ticaretin hacmini arttırmaya devam edecektir.

En İyi E-Ticaret Yazılımı ve Gittigidiyor Entegrasyon

En iyi e-ticaret yazılımı ile gittigidiyor entegrasyonunun sağlanması firmanın e-ticaret ortamında ciddi bir başarı elde etmesine imkan tanıyacaktır. Firma e-ticaret yazılımı ile ürünlerinin daha çok  müşteriye ulaşmasını sağlarken, gittigidiyor entegrasyonu sayesinde de potansiyel müşterilerin de firmanın ürünlerinin farkına varması sağlanır.

DEMO TALEP EDİN

E-Ticaret Yazılımı Demo Talebi yaparak size sağladığımız özellik ve imkanları kendiniz inceleyebilirsiniz. Ayrıca Uzmanlarımız ile iletişime geçerek size özel demo talebi isteyebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU