Amozon Entegrasyon

Bu bölümden entegrayonlar hakkında yazılan yazılar okuyacaksınız...

Amozon Entegrasyon

Amazon Entegrasyon

E-ticaret günden güne büyümekte ve gelişmektedir. Bu noktada her firma ya da işletme ürünlerini internet ortamına taşımaktadır. Ancak birçok durumda işletmelerin kendi web sitelerini kurarak ürünlerini burada satmaya çalışmaları yeterli olmamaktadır. Bu noktada büyük satış platformları ile hareket etmek en verimli sonuçların alınmasına imkan tanımaktadır. Çünkü büyük satış platformları sahip oldukları kullanıcı sayısı ve reklam avantajları ile ürünlerin daha çok insana ulaşmasına imkan tanımaktadır.

Amazon Entegrasyon Nedir?

Amazon entegrasyon işletme ya da firmanın ürün ve hizmetlerini tek bir noktadan hem kendi alanlı hem de amazon satış platformunda yönetebilmesidir. Bu entegrasyon satılan ürün ya da hizmetlerin iki farklı alanda tek bir sistem ile yönetilmesini sağlar.

Amazon Entegrasyon Neden Yapılır?

Amazon entegrasyon hem firmanın sahip olduğu alanda hem de amazon gibi büyük bir satış platformunda aynı ayna ürün kontrolünü, sipariş takibini ve faturalandırma detaylarını takip etmek için yapılmaktadır. Özellikle çok büyük e-ticaret hacmine sahip işletmeler ya da ürünlerini daha çok insana ulaştırmak isteyen işletmeler için entegrasyon büyük kolaylık sağlamaktadır. E-ticaretin kolay yönetimi için entegrasyon işlemi yapılır.

Amazon Entegrsayonun Faydaları Nedir?

Bu entegrasyon işlemi birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu faydalar kısaca şu şekilde sıralanabilir;

Tek bir sistem üzerinden iki farklı alana sorunsuz ürün girişi sağlanır.

Aynı zamanda stok durumuna göre ürünler sistem üzerinden tek bir şekilde satışça açılabilir ve kapatılabilir.

Ürünlerde yapılacak değişiklikler bir defa yapıldığında iki alanda da geçerli olur.

Siparişler tek bir noktadan kolay ve hızlı bir şekilde yönetilebilir.

Faturalandırma detaylı her iki alan içinde tek bir sistem üzerinden sorunsuz gerçekleştirilebilir.

Entegrasyon işlemi yapılmadığında bir alan için yapılan işlem farklı diğer alan içinde yapılmak zorundadır. Bu sayede iş yükü iki katına çıkmaktadır. Entegrasyon ile bu sorun ortadan kaldırılır.

Amazon Entegrasyon ile Sipariş Sayısı Nasıl Artar?

Entegrasyon işlemi sonrasında ürünler iki farklı alandan daha çok kullanıcıya ulaşır. Özellikle de amazon gibi büyük bir satış platformunun sahip olduğu kullanıcı sayısı ürünlerin daha çok insana ulaşmasına imkan tanımaktadır. Bu sayede sipariş sayısı artar.

Amazon Entegrasyon ile Ürün Entegrasyonu

Amazon ürün entegrasyonu sayesinde ürünlerin tek bir defa sisteme girilmesi her iki alanda da yer alması için yeterli olmaktadır. Aynı zamanda bu entegrasyon sayesinde ürünler üzerinde yapılacak değişimler bir sistem üzerinden yönetilebilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Amazon Entegrasyon ile Fatura Entegrasyonu

Faturalandırma e-ticaret işlemleri için zorunludur. Amazon entegrasyon işlemi gerçekleştirilmediği zaman faturalandırmalar hem ciddi bir iş yükü hem de sürekli kendini tekrar eden işler halini almaktadır. Bu entegrasyon sayesinde faturalar ve faturalandırma işlemleri tek bir noktadan hızlı ve kolay işlemler ile yönetilebilir.

Amazon Entegrasyon Programı Nedir ?

Amazon entegrasyon programı tüm işlemlerin yönetildiği alandır. Bu program sayesinde entegrasyon işlemi başarı ile tamamlanır ve sürdürülür. Program üzerinde her bir detay yer almaktadır. Bu sayede ürün, faturalandırma ya da diğer işlemler kolaylıkla yönetilebilir ya da değiştirilebilir.

B2B Yazılımı ile Amazn Entegrasyon Nasıl Çalışır?

Bir firmanın farklı bir firma ile yaptığı alışverişi ifade eden B2B yazılımlar entegrasyon işlemi ile tam uyumlu olarak kullanılabilir. Bu sayede B2B yazılımlar için farklı işlemlerin yapılmasına gerek kalmaz. Entegrasyon işlemi yapıldıktan sonra yazılımlar normal seyrinde kullanılabilir.

En İyi E-Ticaret Yazılımı ve Amazon Entegrasyon

En iyi e-ticaret yazılımı sayesinde e-ticaret yapan firmalar başarılarını bir adım ileriye götürebilmektedir. Bu yazılım aracılığı ile e-ticaret hacmi her zaman arttırılabilir. En iyi e-ticaret yazılımı ve amazon entegrasyonu sayesinde her işletme ya da firma olabilecek en yüksek müşteri sayısına ulaşabilmektedir.

DEMO TALEP EDİN

E-Ticaret Yazılımı Demo Talebi yaparak size sağladığımız özellik ve imkanları kendiniz inceleyebilirsiniz. Ayrıca Uzmanlarımız ile iletişime geçerek size özel demo talebi isteyebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU