EN İYİ B2B YAZILIMI

B2B yazılımı ile bayileriniz ve toptan müşterilerinizi doğru bir şekilde yönetin. Hızlı, güvenli ödeme sistemleri sayesinde dijital dönüşümü yakalayın! Size özel B2B yazılımı ile ticaret modelinize uygun ve değişime açık geliştirilebilir özel çözümlere ulaşın.

<p>B2B yazılımı ile bayileriniz ve toptan müşterilerinizi doğru bir şekilde yönetin. Hızlı, güvenli ödeme sistemleri sayesinde dijital dönüşümü yakalayın! Size özel B2B yazılımı ile ticaret modelinize uygun ve değişime açık geliştirilebilir özel çözümlere ulaşın.</p>

PAZARYERİ ENTEGRASYONU

B2B yazılım ile entegre çalışan pazaryerilerimizi inceleyiniz mi? Gelişmiş özellikleriyle plana çıkan e-ticaret yazılımları projelerini ve B2B yazılım yazılımları sayesinde e-ticaret ürünleri için çok uygulamanıza ihtiyaç duyacaksınız! 

<p>B2B yazılım ile entegre çalışan pazaryerilerimizi inceleyiniz mi? Gelişmiş özellikleriyle plana çıkan e-ticaret yazılımları projelerini ve B2B yazılım yazılımları sayesinde e-ticaret ürünleri için çok uygulamanıza ihtiyaç duyacaksınız! </p>

E-TAHSİLAT ile ÇOK KOLAY!

B2B yazılım ile bayilerinizin carilerinde biriken bakiyeleri online tahsilat sistemi ile tahsilat takibi. E-Tahsilat sistemi sayesinde Kredi Kartı, Sanal Kredi Kartı, Banka Kartı gibi Ödeme araçlarından çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz!

<p>B2B yazılım ile bayilerinizin carilerinde biriken bakiyeleri online tahsilat sistemi ile tahsilat takibi. E-Tahsilat sistemi sayesinde Kredi Kartı, Sanal Kredi Kartı, Banka Kartı gibi Ödeme araçlarından çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz!</p>

ENTEGRE CRM & ERP YAZILIMI

B2B yerleşik olarak kullanılmış olarak CRM teknolojisinin teknolojisinin tüm tek bir panelden yönetilebilir hale gelecek! B2B oyununa Erpel olarak alınabilecek olan Yazılımı hakkında bilgi alın!

<p>B2B yerleşik olarak kullanılmış olarak CRM teknolojisinin teknolojisinin tüm tek bir panelden yönetilebilir hale gelecek! B2B oyununa Erpel olarak alınabilecek olan Yazılımı hakkında bilgi alın!</p>
B2B Yazılımı
Entegrasyon
E-Tahsilat
CRM & ERP

EN İYİ B2B YAZILIMI

B2B 365 ile rakiplerinizden bir adım önce olacağınızın garantisini veriyoruz. Farklı ve işinize yarayacak özelliklerle birlikte taleplerinize göre geliştirilen özellikler toptan ticaretinize katkı sağlayacak. Hızlı, güvenli ve sürekli geliştirilen b2b yazılımı e-ticaret hacminizi değiştirecek.

Performans Canavarı

Müşterileriniz B2B yazılımı kurulu olan siteniz içerisinde gezinirken internet hızlarının çok iyi olduğunu düşünecekler. Minimum 3000 müşterinin aynı anda B2B portalı içerisinde dolaştığını, sipariş verdiğini, BA raporu, BS raporu veya Cari ekstre çektiğini anda bile hiç bir şey hissetmeyecekler!

Kesintisiz Hizmet

B2B yazılımı sürekli hayatta kalmalıdır! Canlı, hızlı ve sürekli erişilebilir b2b yazılımınız olacağını garanti ediyoruz. Uzmanlarımız 7/24 sistemleriniz üzerinde iyileştirme, saldırı koruma, yedekleme ve bakım yapmaktadırlar. Anlık kesintilere anında müdahale ederek en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Özelleştirmeler

Ticaret şeklinize özel yapılandırılmış özel yazılım çözümlerini b2b yazılımınız içerisine geliştiriyoruz. Proje yöneticilerimiz ihtiyaçlarınızı dinleyip, analiz sonrası Yazılım geliştirme ekibimize aktarır. İstediğiniz sonuca uygun çözüm sizinle paylaşılır ve onayınızla yapılır.

B2B YAZILIM DEMOSU

Dünya'nın en iyi B2B Yazılımı için demo talebinde bulunmak ister misiniz? B2B Yazılım paketleri ve E-Ticaret Yazılım paketleri için demo talebinde bulunun!

DEMO TALEP EDİN

B2B 365'te ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Türkiye'nin en iyi B2B yazılımı ile E-Ticaret paketlerinden kurtulup şirketinize özel b2b yazılımı edinin. Gelişmiş B2B alt yapısı, uzman b2b danışmanları ve yapay zeka b2b sistemi desteği ile gücünüz artacak!

Çoklu ve Gelişmiş Ödeme Yöntemleri

Çoklu ve Gelişmiş Ödeme Yöntemleri

Ödeme almak ticari olarak faaliyetlerinizi kolaylaştıran en önemli faktördür. Kredi kartı ile ödeme, çek ile ödeme, havale ile ödeme, nakit-vadeli ödeme yöntemleri işlerinizi kolaylaştıracak. Parçalı Ödeme ile istediğiniz tutarda ödemeyi sipariş oluşturmadan tahsil edebilirsiniz.

 • Havale İle Ödeme
 • Vadeli ve Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı ile Ödeme
 • Çek ile Ödeme
 • Uluslararası Ödeme Sistemleri
 • ve daha fazlası ...
Muhasebe Yazılımınızla Tam Entegrasyon

Muhasebe Yazılımınızla Tam Entegrasyon

Kullandığınız muhasebe yazılımınız ne olursa olsun tam entegrasyon garantisi ile çözüm üretiyoruz. Mevcut muhasebe yapınızı bozmadan, B2B Yazılımı ile entegre çalışmasını sağlayarak operasyonlarınızı daraltıyoruz.

 • Sap Entegrasyon
 • Dynamics 365 Entegrasyon
 • Logo Entegrasyon
 • Mikro Entegrasyon
 • Nebim Entegrasyon
 • Axapta Entegrasyon
 • Netsis Entegrasyon
 • ve daha fazlası ...
Ürünlerinize Birden Fazla Fiyat Tanımlayın

Ürünlerinize Birden Fazla Fiyat Tanımlayın

Müşterileriniz için oluşturduğunuz fiyat listelerini ürün bazlı uygulamanız mümkün. Bu sayede kampanya ve risk yönetiminiz kolaylaşacak. B2B yazılımı içerisinde bulunan Çoklu fiyat listeleri muhasebe yazılımınız ile entegre çalışarak sürekli tutarlı çalışır.

 • Müşteriye Göre İndirim Oranı Tanımlama
 • Ürüne Göre İndirim Oranı Tanımlama
 • Tüm Listeyi Toplu Güncelleme
Gelişmiş Kampanya Kurucu Sayesinde Satışlar Artıyor

Gelişmiş Kampanya Kurucu Sayesinde Satışlar Artıyor

E-Ticaret yazılımlarının rutin ihtiyaçları içerisinde bulunan kampanya kurucu B2B yazılımı içerisinde sorunsuz ve istediğinizi yapabilecek şekilde çalışacak. Şu kadar alana Bu kadar bedava, Sepette %X indirim gibi indirimler sizin için sorun olmayacak.

 • Ürüne Göre İndirim Belirleme
 • Kategoriye Göre İndirim Belirleme
 • Müşteri Gruplarına İndirim Belirleme
 • Hediye Çek Kodu ile İndirim
 • İndirim Kuralları ve daha fazlası...
Özel B2B Yazılım Çözümleri

Özel B2B Yazılım Çözümleri

Firmanızın isteklerine ayak uydurabilecek B2B Yazılım Geliştirme işini uzman ekibimiz ile birlikte tamamlamak ve çağa ayak uydurmanızı sağlayacak B2B Yazılımı yapmak bizim işimiz. Doğru proje yönetim teknikleri ile Özel yazılım çözümlerinde %99.9 başarı oranına sahibiz. Peki bu başarıyı nasıl sağlıyoruz? Aşağıda kısaca listeliyoruz;

 • Müşteri İsteklerini Dinliyoruz
 • İstekleri Analiz Ediyoruz
 • İsteklerin Süreçlerini Belirliyoruz
 • Sizinle Paylaşıyoruz
 • Onay Sonrası Başlıyoruz
 • Yapılan Her Ekran Anında Onayınıza Sunuluyor
 • Onay Alınırsa Teslim Ediyoruz

B2B Yazılım Paketleri

Firmanızın yapısına göre özelleştirilebilir B2B yazılım paketleri serilerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Soluto Yazılım profesyonel b2b yazılım çözümleri üreten en iyi yazılım firmasıdır. Gelişmiş B2B yazılım özelliklerini incelemek için acele edin!

1
B2C 365

1 ile 50 müşteri yönetimi için en ideal paket.

2
B2B 365

50-250 Müşteri yönetimi için en ideal paket.

3
ONE 365

250 ve üzeri Müşteri yönetimi için en ideal paket.

KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

Klasik E-Ticaret paketleri ve B2B yazılımlarını unutun! Soluto B2B 365 yazılımı her firmaya özel çözümler üreterek Erp Yazılımı seviyesinde çözümler sunar.

Crm Modülü

Crm Yazılımı ve B2B yazılımı entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin tekliflerini, postansiyel müşterilerinizi, satış temsilci raporlarını yönetebileceğiniz bir esnekliğe kavuşun. Esnek B2B yazılım paketi sayesinde sektör bağımsız Crm Yazılımı kullanın! Crm Yazılımı sayesinde müşteri deneyimini ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüş oranları ve CRM yazılımı üzerinden kazanımları takip edebilirsiniz.

Erp Yazılımı